Меню KDT
KZ RU

Новости социальной сети

Сабақтың тақырыбы: С. Машақов. Мәншүк

18.05
0

Сабақтың тақырыбы: С. Машақов. Мәншүк

 

2-сынып

 

Сабақ мақсаттары

 

Оқушылардың бәрі мынаны орындай алады: өлеңді оқиды, мазмұнын түсінеді, сұрақтар қояды

Оқушылардың көбі мынаны орындай алады: ұйқасын таба алады, пікірін айтады, құрастырады

Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады: негізгі идеясын аша алады, кері байланыс жасай алады

Алдыңғы оқу

-          

Бірнеше сөйлеммен: оқушылардың Мәншүк туралы белгендерін еске түсіріп жинақтайды

Кезең                          Уақыт

 

Әрекет

 

Ресурстар, жабдықтар, сыныптағы жағдай

Басы

 10

мин

1.     Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал. 

Армысың досым,
Кел, маған қосыл (қолымен шақырады).
Алақанға салып алақан,
Шеңберге бірге тұрайық (қолдарынан ұстайды).
Жер шарындай айналып,
Әлемге жарық ұқсайық (айналады).
Қолымызды көтеріп,
Күннің нұрын алайық (қолдарын көкке созады).
Ортамызда күн нұры,
Құшаққа оны алайық (құшақтасады).

Үй жұмысын тексеру «Оқиғалар картасы»

«Батырдың мінезі»  әңгімесін  ережеге сай карта құру арқылы мазмұнын ашу.

 

 

Кеспе қағаздар

Плакат , маркер

Саралау  бөлімдерге бөлінеді,  оқиғаның желісін анықтай алады .

 

Бағалау өзін-өзі бағалау, критериилерді талқылау

 

Сұрақ қажетінше мазмұнын ашатын сұрақтар қою

 

 

Ортасы

 10 мин   10 мин

 

10 мин

 1.  «Кеспе» әдісі арқылы өлеңнің мазмұнына қарай ұйқастарын тауып, тұтастау.

2.     «Сен-маған, мен-саған» әдісі. Оқушылар бір-біріне өлеңнің негізгі ойды ашатын сұрақтарды қояды.

3.     «Синквейн» «Мәншүк»

Дарынды баламен жұмыс . Мәншүк туралы өлең шығару

 

 

 

Оқулық

Кеспе қағаз

АКТ

Интербелсенді тақта

 

 

 

 

Саралау жауаптарын, өлеңнің байланысын таба алады, тақырыпқа сай сұрақтар құрайды

 

Бағалау  Синквейн критерийлерін талқылау

 

Сұрақ Мәншүк бейбіт өмірде кім болар еді?

 

 

Соңы

5 мин

«Бағдаршам» әдісі

Жетістік баспалдағы арқылы қорытындылау

Үй тапсырмасы Мәншүктің ерлігі жайлы суреттерін іздеп табу.

 

 

Бағдаршам түстері

Стикер

 

 

Саралау АВС деңгейлерінің жұмысын талдау

 

Бағалау  кері байланыс, өзін-өзі бағалау

 

Сұрақ    проблеманы шешудің балама жолдары қалай болады?

 



Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

Сообщества

Полезное

Список пуст

Политика приватности платформы

Пользовательское соглашение

Статистика платформы

  • Осы айда83605
  • Осы аптада20611
  • Кеше2774
  • Бүгін148
  • Желіде:19

Поделиться страницей в соцсетях

Статистика сайта

  • Осы айда16
  • Осы аптада6
  • Кеше1
  • Бүгін0
  • Желіде:0
BenchMark Consulting, 2026